TJ SOKOL PŘÍKAZY - TJ BLATEC 3:2 p.k. (1:1)

Branky: 5' Večeřa, 80' Jarmar - 8' Kotůlek, 73' Kubíček

Rozhodčí: Plachý - Sokol, Spurný

Diváků: 80

Sestava TJB: Crha - Chromec, Zaorálek, Kadlec, Bareš - Vlček, Tihlář, Vilímec, Večeřa - Šefčík, Kotůlek

střídající: Hrbáček, Kubíček

Až bez pěti hráčů základní sestavy jsme se museli obejít v utkání na hřišti Příkaz. Kopačky tak po dlouhé pauze museli nazout Chromec a Petr Hrbáček.

Domácí šli do vedení již v 5.min., kdy centr z křídla zužitkoval domácí kanonýr Večeřa - 1:0. Za dvě minuty však bylo srovnáno. Dlouhý aut se dostal až k volnému Kotůlkovi a ten prostřelil Suchomela - 1:1. Vedení mohl domácím vrátit Bednář, ale ani jednu ze svých několika šancí nedokázal proměnit.

Svých nevyužitých šancí domácí celek málem litoval. A to když se v 73.min. prosadil Kubíček - 1:2. Vedení jsme však nakonec neudrželi. Deset minut před koncem přiťukl ve Večeřa míč Jarmarovi a ten vyrovnal - 2:2.

V následném penaltovém rozstřelu se prosadili všichni domácí střelci. Na naší straně byl úspěšný jen Kotůlek. Pokutový kop pak neproměnili Večeřa a Vilímec.