TJ SOKOL PŇOVICE - TJ BLATEC 2:3 p.k. (2:0)

Branky: 5' Zavadil, 26' Ruprecht - 50' Kotůlek, 53' Baďura J.

ŽK: 59' Binder, 77' Fest - 43' Bareš, 61' Winkler

Rozhodčí: Koníček - Břečka, Vojáček

Diváků: 120

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Bareš, Winkler, Vlček - Vilímec, Janeček, Tihlář, Kadlec - Baďura J., Večeřa

střídající: Hes J., Kotůlek

Po neúspěšném utkání, kdy jsme na vlastním hřišti podlehli Střelicím, jsme zajížděli k nováčkovi soutěže do Pňovic.

Utkání divákům nabídlo dva rozdílné poločasy. V tom prvním jsme tahali výrazně za kratší konec, což se projevilo i na ukazateli skóre. Již v 5.min. zaskočil naši obranu domácí veterán Zavadil - 1:0. a nezůstalo jen u toho. Ve 26.min. na něj obdobně navázal Ruprecht - 2:0. v tuto chvíli to s námi nevypadlo vůbec dobře.

Ve druhé půli se náš výkon výrazně zlepšil a nechybělo mnoho a málem jsme sahali i po třech bodech. Nejprve v 50.min. snížil Kotůlek na 1:2 a o tři minuty později dokonce Baďura J. vyrovnal na 2:2. Další branky měl pak na kopačce J. Hes, ale jelikož neproměnil ani jednu ze svých příležitostí, na řadu tak přišel penaltový rozstřel, ze kterého jsme vyšli nakonec vítězně a do tabulky si tak připsali další dva body.

Penaltový rozstřel: Hes M. (+), Baďura J. (-), Zaorálek (+), Janeček (-), Winkler (+), Bareš (+), Vilímec (+), Večeřa (+)