Branky: 4' 11' 67' Dočkal, 89' Winkler vlastní

Rozhodčí: Rosskohl - Zdražil, Antoníček

Diváků: 370

Sestava TJB: Čechák - Hes M., Zaorálek, Winkler, Kypěna - Vilímec, Kadlec, Tihlář, Vlček - Baďura O., Taichman

střídající: Crha, Bareš, Šefčík, Večeřa

K prvnímu utkání jarní části sezóny jsme zavítali na horkou půdu do Hodolan. A výlet to nebyl nikterak úspěšný. Od samého začátku jsme tahali za kratší konec, což se nakonec projevilo i na ukazateli skóre. Již ve 4.min. si za naši obranu naběhl Dočkal a poslal domácí do vedení - 1:0. V 11.min .se skóre měnilo znovu. A opět u toho byl hodolanský Dočkal, který i tentokrát překonal Čecháka - 2:0. A mohlo být daleko hůře, ovšem Čechák v naší brance tasil jeden skvělý zákrok za druhým.

Naše chvíle přišly těsně před koncem první půle. Domácí brankář nejprve zneškodnil trestný kop Baďury a v poslední minutě jej po střele Taichmana zachránila tyč.

Definitivní razítko na výhru domácích pak přidal v 67.min. opět Dočkal a zkompletoval tak svůj hattrick - 3:0. V samotném závěru utkání pak diváci viděli ještě jednu branku. V 89.min. si nešťastně srazil míč do vlastní sítě blatecký Winkler - 4:0.