TJ SOKOL BOHUŇOVICE - TJ BLATEC 3:1 (1:1)

Branky: 18' Obšivač, 74' Bartoník, 90' Kvapil - 35' Kotůlek

ŽK: 57' Obšivač, 64' Bartoník, 80' Gold - 62' Vlček, 64' Baďura O.

Rozhodčí: Vyroubal - Břečka, Spurný

Diváků: 80

Sestava TJB: Crha - Hes M., Zaorálek, Kadlec, Winkler - Večeřa, Baďura O., Tihlář, Vlček - Vilímec, Kotůlek

střídající: Bareš, Kubíček, Taichman

Prakticky z první vážnější situace inkasujeme branku. V 18.min. pronikl do pokutového území Obšivač a prostřelil Crhu - 1:0. Šanci na vyrovnání měl Kotůlek, ale pálil mimo. Po něm se ke střele dostal i M. Hes, ale brankář Štěpán jeho pokus zneškodnil. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali ve 35.min. Autorem branky byl Kotůlek - 1:1. Do konce první půle jsme mohli jít i do vedení. V samém závěru se k hlavičce dostal Vilímec, ale domácího brankáře překonat nedokázal.

Ve druhém poločase jsme nedokázali využít optickou převahu. Baďurův trestný kop orazítkoval pouze tyč Štěpánovy branky. Skóre se tak měnilo až v 74.min., kdy se po standartní situaci prosadil domácí Bartoník - 2:1. Snaha o vyrovnání zároveň otvírala okénka v naší obraně. Jedno z nich pak využil v samém závěru Kvapil a pečetil výhru domácího celku - 3:1.