Branky: 36' 51' Večeřa, 60' 88' Vilímec, 45' Baďura O. (p.k.), 90' Vlček

Rozhodčí: Kopecký - Bartoň, Bažant

Diváků: 90

Sestava TJB: Čechák - Hes M., Zaorálek, Brzobohatý, Kypěna - Večařa, Baďura O., Tihlář, Vlček - Vilímec, Janeček

střídající: Bareš, Hrbáček, Kubíček, Šefčík, Taichman

V posledním utkání sezóny bylo na programu derby v sousedním Grygově. Domácí celek, ač na posledním místě, měl i v příštím ročníku zaručenou účast v Okresním přeboru. Dle toho také vypadala sestava Grygova. V úvodu utkání se musel mezi tři tyče domácí branky dokonce postavit hráč z pole, než jej asi po deseti minutách nahradil příchozí brankář Ryšánek.

Naši herní převahu jsme dokázali zúročit až ve 36.min., kdy skóre uTkání otevřel Večeřa - 0:1. V samotném závěru prvního poločasu se z pokutového kopu prosadil O. Baďura - 0:2.

Druhá půle se nesla v podobném duchu jako ta první, jen s tím rozdílem, že v koncovce jsme byli daleko produktivnější. Již v 51.min. střílí naši třetí branku Věčeřa - 0:3. O deset minut později se prosazuje i náš současný nejlepší střelec Vilímec - 0:4. Další dvě branky padly až v posledních minutách zápasu. V 88.min. prostřelil brankáře Ryšánka opět Vilímec - 0:5. Poslední branku sezóny pak zaznamenal po přihrávce O. Baďury veterán Vlček - 0:6.

V poklidném tempu jsme si tak dokráčeli k povinným třem bodům a sezónu tak zakončili na konečném druhém místě.